Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Amouranth zarobí 15-tisíc dolárov za deň, spaním na streame

Mali sme sa lepšie učiť.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Amouranth sleep stream earnings

Kaitlyn Siragusa, americká streamerka známa pod menom Amournanth prišla na spôsob, ako zo svojej roboty vyťažiť ešte viac. 10-12 hodinové streamy, počas ktorých zarába značné peniaze na Twitchi aj OnlyFans, využíva na novú aktivitu. 

Amouranth na svojich streamoch začala spať. Pripojila sa tak k množstvu streamerov, ktorí občas streamujú spiace streamy. Na streame proste spia a zároveň sa nechávajú rušiť hlasnými správami, ktoré im ľudia môžu zaslať za peniaze. 

Amouranth priznala, koľko dokáže zarobiť spaním na Streame. Na Twitchi za jeden deň zarobí okolo 2-tisíc dolárov. Ak však spočíta aj peniaze, ktoré ľudia utratia na OnlyFans na základe spiacich streamov, za jeden stream zarobí 10 až 15-tisíc dolárov.

Prezradila aj to, prečo tieto streamy nevysiela proste každý deň. Vraj to má dočinenia s jej programom, na druhý deň napríklad ide na fotenie a potrebuje byť fresh. Na druhej strane, na svojich streamoch si celkom dobre pospí, lebo ju len tak ľahko niečo nezobudí. 

Amouranth tiež zvažuje hosťovanie spiaceho streamu s ďalšou ženou, s ktorou by spala v jednej posteli. Spí v pyžame, takže pravidlá Twitchu neporušuje a ľudia si aj v tom dokážu nájsť svoje sexuálne predstavy. 

Amouranth Money Donate 2

Anonym poslal streamerke Amouranth 70-tisíc dolárov a iPhone, poštou

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry