Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

ARC Raiders bolo odložené na budúci rok

Fantasticky vyzerajúca strielačka ARC Raiders vyjde až v roku 2023.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. August 2022

ARC-Raiders

Počas Video Game Awards 2021 sme sa dočkali mnohých ohlásení. Jedným z tých najzaujímavejších bolo ohlásenie strielačky ARC Raiders, za ktorou stoja bývalí vývojári zo štúdia DICE.

Hra pôvodne mierila na vydanie ešte v tomto roku. Dlhé mlčanie vývojári prelomili až teraz, keď informujú o tom, že hra vyjde až budúci rok. Podľa ich vlastných slov je ARC Raiders ambicióznou hrou a extra čas využijú na rozšírenie zážitku a dosiahnutie plného potenciálu hry.

Zrejme teda aj vďaka práci z domu vývoj nenapredoval podľa predstáv vývojárov a zrejme potrebujú čas navyše na to, aby všetko vyladili. Predsa len, hra bude Free-2-Play, čiže na launch potrebujú všetko perfektne odladiť.

Hra ARC Raiders by mala vyjsť na PC, Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 aj GeForce Now niekedy v priebehu roka 2023. Vydáva ju štúdio Nexon a bude Free-2-Play.

Arc-Raiders-Embark-Studios

Arc Raiders zaujala brutálnou grafikou a akčnou hrateľnosťou, bude zdarma

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články