Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

ARC Raiders bolo odložené na budúci rok

Fantasticky vyzerajúca strielačka ARC Raiders vyjde až v roku 2023.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. August 2022

ARC-Raiders

Počas Video Game Awards 2021 sme sa dočkali mnohých ohlásení. Jedným z tých najzaujímavejších bolo ohlásenie strielačky ARC Raiders, za ktorou stoja bývalí vývojári zo štúdia DICE.

Hra pôvodne mierila na vydanie ešte v tomto roku. Dlhé mlčanie vývojári prelomili až teraz, keď informujú o tom, že hra vyjde až budúci rok. Podľa ich vlastných slov je ARC Raiders ambicióznou hrou a extra čas využijú na rozšírenie zážitku a dosiahnutie plného potenciálu hry.

Zrejme teda aj vďaka práci z domu vývoj nenapredoval podľa predstáv vývojárov a zrejme potrebujú čas navyše na to, aby všetko vyladili. Predsa len, hra bude Free-2-Play, čiže na launch potrebujú všetko perfektne odladiť.

Hra ARC Raiders by mala vyjsť na PC, Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 aj GeForce Now niekedy v priebehu roka 2023. Vydáva ju štúdio Nexon a bude Free-2-Play.

Arc-Raiders-Embark-Studios

Arc Raiders zaujala brutálnou grafikou a akčnou hrateľnosťou, bude zdarma

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články