Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Assassin’s Creed Mirage bude 20-hodinová hra

Ideálne.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassins-Creed-Mirage

Ubisoft sa skutočne vracia ku koreňom série Assassin’s Creed a k prvkom, ktoré robili tieto hry tak skvelé. Parkour, stealth misie, rôzne spôsoby zabitia, vypočúvania, či lineárny príbeh. Assassin’s Creed Mirage sa vráti ku koreňom série aj svojou dĺžkou, bude totiž oveľa kratší, ako niekoľko posledných hier. 

V Ubisofte sa stalo štandardom, že ich hry sú obrovské, mapy plné otáznikov, príbeh vás posiela z jednej strany mapy na druhú a tak ďalej. Preto AC Valhalla trvá dohrať okolo 60 hodín a na kompletné dohranie hry na 100% potrebujete 150 hodín. 

Assassin’s Creed Mirage bude kratší. Podľa hlavného producenta, Fabiana Salamona, bežnému hráčovi potrvá dohrať príbeh Mirage za 20 - 24 hodín. Na kompletné dohranie hry s vedľajším obsahom to bude 25 - 30 hodín. Je to zhruba podobne, ako u Assassin’s Creed 2, Assassin’s Creed Unity alebo Syndicate.

Ubisoft už skôr oznámil, že hra Assassin’s Creed Mirage po vydaní nedostane žiadny DLC obsah ani expanziu, či multiplayer, čo znamená, že pôjde o jednorázový titul. A my sa presne na toto tešíme, na hru, v ktorej normálny pracujúci človek uvidí záverečné titulky v rozumnej dobe. 

Hru Assassin's Creed Mirage môžete sledovať na našej karte, po prihlásení si ju pridajte do feedu cez tlačidlo Follow. Vychádza už 12.10.2023.

AC Mirage Basim

Assassin's Creed Mirage predstavuje Basima

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry