Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Assassin's Creed Mirage si zahráš úplne zdarma, na PC aj na konzolách

Nový Assassin's Creed od Ubisoftu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassins Creed Mirage Screenshot 7

Ubisoft dnes spustil špeciálnu akciu pre všetkých, ktorí si chceli zahrať najnovší diel série Assassin's Creed. Tá sa v časti Mirage vrátila do samých začiatkov a ponúka historický pohľad na Bagdad. 

Ubisoft oznámil bezplatnú skúšobnú verziu pre Assassin's Creed Mirage na platformách Ubisoft+, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, ako aj Windows PC cez Ubisoft Store a Epic Games Store. Trial verzia pobeží od 16. apríla do 30. apríla.

Počas bezplatnej skúšobnej verzie budú mať hráči prístup k prvým 2 hodinám hry a ich postup sa prenesie, ak si hru zakúpia. Hráči streamujúci hru budú môcť získať a ponúknuť svojim divákom exkluzívnu odmenu: Basim Valhalla Sword, ak budú streamovať počas tejto bezplatnej skúšobnej doby. Tento jedinečný meč je Basimovou zbraňou z neskorších rokov v Anglicku.,

Od 17. apríla do 24. apríla bude Assassin's Creed Mirage Standard Edition a Deluxe Edition so zľavou 40 %. Zľavy budú dostupné aj na PC, iba cez Ubisoft Connect. Kúpiť v zľave môžete aj krabicové verzie. 

Assassin's Creed Mirage sme v recenzii ohodnotili takto: "Assassin’s Creed Mirage je konečne návrat ku koreňom série a prináša všetko, čo si fanúšikovia mohli kedy želať. Charizmatický hrdina, nádherné historické prostredie, zameranie na stealth a tiež prepojenie s podstatou série, od ktorej sa vývojári posledné roky tak odkláňali. Je to korunovaný nástupca prvej Assassin’s Creed hry a možno aj najlepší diel za dekádu."

Assassins Creed Mirage Recenzia

Assassin's Creed Mirage - Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry