Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Assassin’s Creed Valhalla nevyjde na Steame

Potvrdil to Ubisoft.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassins Creed Valhalla Screenshot

Tento rok sa Steam hráči nedočkajú vydania Assassin's Creed Valhalla. Francúzsky vydavateľ Ubisoft totiž potvrdil, že hra vyjde okrem Xboxu a PS4 len na predajnú sieť Uplay a Epic Games Store. Na iných PC platformách ju nenájdete.

Ubisoft odišiel zo Steamu na začiatku roku 2019, kedy oznámili vydanie The Division 2 na Epic Games Store. Odvtedy na Steame nevyšla žiadna nová hra od Ubisoftu. PC platforma je aj napriek tomu najziskovaješou platformou tohto vydavateľa.

Zdá sa, že prechod na Epic Games Store sa im tak vyplatil. Užívatelia si tiež namiesto Epicu kúpia hru radšej na Uplay, čím prispejú vydavateľovi plnou sumou.

The Division 2 z roku 2019 dodnes na Steame nevyšiel, takže je možné, že tam nikdy nevyjde ani Assassin's Creed Valhalla.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články