Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Battlefield Portal dostal prvý trailer

Battlefield podľa vašich pravidiel.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Battlefield-Portal

O Battlefield 2042 Portal sme dnes už písali a všetko podstatné sa dozviete v našom článku. EA však ukázalo prvý, nadupaný trailer k režimu Battlefield Portal a treba povedať, že EA trafilo klinec po hlavičke.

Portal totiž prinesie všetko, čo hráči na Battlefield milujú. Obľúbené staré mapy, vybavenie, vojakov, skiny, zbrane, vozidlá...všetko z hier Battlefield 2042, Battlefield 3, Battlefield Bad Company 2 a Battlefield 1 v novom Frostbite engine.

Battlefield Portal dovolí hráčom vytvoriť si jedinečné, vlastné komunitné režimy v editore. Tie následne môžete zdieľať s priateľmi alebo s celým svetom. Hráči tu budú môcť vytvoriť prakticky čokoľvek, akýkoľvek herný režim, ako stvorený na zábavu a experimentovanie.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články