Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Beta Battlefield 4 na jeseň aj pre Premium užívateľov

Battlefield 4 sa pomaly odhaľuje a po nete kolujú zvesti aj o bete, ktorá bude na jeseň.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Battlefield 4 Glitch

Podľa skorších informácií v predobjednávke Medal of Honor: Warfighter bola beta Battlefield 4 určtená na jeseň 2013, komunitný manažér pre Battlefield na svojom twitteri to včera potvrdil.

Na ruskom Origine sa tiež pri objednávke služby Premium objavila medzi ostatnými výhoda skoršieho vstupu do bety Battlefield 4, čo by mohlo znamenať, že skorší prístup oproti verejnosti bude mať niekoľko miliónov hráčov s kúpenou službou Premium a beta tak bude oveľa masívnejšia ako pri trojke.

A čo aktualizácie oficiálnej stránky Battlefield 4? Dnes pribudli dva nové obrázky s postavami, kde jedna z nich je žena s menom Hanna. Na pozadí je aj Shanghai alebo lietadlová loď. Najnovší krátky teaser trailer tiež ukazuje rotor helikoptéry, čím uzatvára trojku zem-voda-vzduch.

Battlefield-2042-Recenzia-Screenshot-7

Autori cheatov vypínajú cheaty do Battlefield 2042. Hru nikto nehrá a má strašnú optimalizáciu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články