Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Bude v Assassin's Creed Shadows čeština?

Máme info o CZ preklade.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
AC Shadows Čeština CZ Titulky

Dnes bol predstavený nový Assassin's Creed Shadows (karta hry), ktorý sa bude odohrávať v Japonsku a prinesie dve hrateľné postavy. Tie budú naprieč Japonskom cestovať za pomstvou, výcvikom, ale aj povinnosťami rádu. Čaká nás príbeh pretkaný questami a príležitosťami v asasínskom, aj samurajskom štýle. 

Už teraz si môžete pozrieť prvý trailer, v našom článku sa dozviete aj cenu hry a dátum vydania. Hra vyjde na PS5, Xbox Series X/S a len digitálne na PC (v balení bude kód hry).

Assassin's Creed Shadows a čeština

Ubisoft pred pár rokmi prestal do svojich hier robiť češtiny. Do najnovších hier potom museli češtiny robiť komunitní prekladatelia, či už cez AI prekladač, alebo ručne. 

My už teraz vieme, v akých jazykoch vyjde nový Assassin's Creed Shadows. Aj v tomto prípade vás sklameme, oficiálna Assassin's Creed Shadows čeština nebude.

Štúdio Ubisoft na svojich stránkach uviedlo preklad do 13 svetových jazykov, z toho dabing bude dostupný len v 6 jazykoch. Sú medzi nimi Angličtina, Francúzština, Taliančina, Španielčina, Portugalčina a Japončina. Japonský dabing môže byť veľkým lákadlom aj pre západných hráčov.

CZ titulky do Assassin's Creed Shadows bude musieť znovu vytvoriť komunita. Podľa toho, ako rýchlo dokázali vytvoriť češtinu do Assassin's Creed Mirage tipujeme, že aj u Assassin's Creed Shadows to potrvá maximálne pár dní. Za tento čas dokáže komunita preložiť texty hry cez AI prekladač a teda ide o strojový, menej kvalitný preklad. 

Assassins Creed Shadows trailer

Prvý trailer na Assassin's Creed Shadows je tu!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry