Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Cena Xbox Game Pass Friends & Family už oficiálne

Koľko bude stáť zdieľanie Game Passu?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox Game Pass 2021

Po nedávnych leakoch sa Microsoft rozhodol oficiálne oznámiť možnosť zdieľania predplatnej služby Game Pass. Zdieľať ju budeme môcť nie len s rodinou, teda v rovnakej domácnosti, ale s kýmkoľvek v rámci krajiny.

Detaily zdieľania Game Passu sme vám priniesli už v tomto skoršom článku. Vtedy ešte nepotvrdené ceny Microsoft oznámil už aj oficiálnou cestou. Služba je oficiálne spustená v Írsku a Kolumbii a ďalšie krajiny budú pribúdať.

Aká je cena rodinného Game Passu?

Xbox Game Pass Friends & Family stojí 21,99€ a je ho možné zdieľať so štyrmi ďalšími rodinnými príslušníkmi, alebo priateľmi. To znamená, že pre jedného to vyjde na 4,40€ mesačne. To je ročne 53 eur, takmer o 20 eur menej ako je cena jednej Call of Duty hry.

Treba poznamenať, že ide o predplatné Xbox Game Pass Ultimate a je v ňom nie len Xbox Game Pass, ale aj PC Game Pass, EA Access, Xbox Live Gold a cloudové hranie na akomkoľvek zariadení s prehliadačom.

Ak si chcete Xbox Game Pass Ultimate platiť sami, vyjde vás na 156 eur ročne. S predplatným Xbox Game Pass Friends & Family budete mať aj možnosť hrať online s priateľmi, s ktorými práve zdieľate rodinný plán.

Stačí už len počkať, kedy bude Xbox Game Pass Friends & Family dostupný aj na Slovensku a v Česku.

V tomto momente nevidíme absolútne žiadny dôvod si rodinný Game Pass nezaplatiť, pretože cena 4,40€ mesačne je proste šialená. Navyše v Game Passe už najbližší rok uvidíme hry ako STALKER 2, Starfield, Forza Motorsport, Redfall, Minecraft Legends, A Plague Tale: Requiem, Atomic Heart, High on Life a pravdepodobne aj nový diel Call of Duty a Diablo 4.

Xbox activision blizzard king logo

Microsoft povedal, že uvoľní všetky Activision Blizzard hry do Game Passu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry