Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Čeština The Callisto Protocol je už v príprave

Neoficiálny český preklad bude dostupný čoskoro.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Callisto Protocol čeština CZ titulky

Hororový akčný titul The Callisto Protocol vyšiel tento mesiac na platformy PC, Xbox aj PlayStation. Hoci hra v recenziách nenazbierala extra vysoké hodnotenia, aj tak patrila k najočakávanejším za December 2022.

Fanúšikov v CZSK určite sklamalo, že táto príbehová hra nevyšla s českými titulkami. Vydavateľ Krafton u nás nemá veľkú históriu vydaní a pre štúdio Striking Distance Studios ide o vôbec prvý titul.

Chystá sa neoficiálna čeština The Callisto Protocol

Prekladateľský tím Lokalizace.net však už pred vydaním potvrdil, že sa do českého prekladu pustí. Po vydaní hry však narazili na drobný technický problém - nevedeli dostať preložený text späť do hry.

Tento drobný technický problém sa včera podarilo vyriešiť. Češtine The Callisto Protocol tak nič nebráni, aby bola dokončená a vydaná. Preklad hry a korekcia textu však potrvá niekoľko týždňov až mesiacov, ale keďže ide o lineárnu hru bez nejakých rozhodnutí, český preklad by mal vzniknúť veľmi rýchlo. Už teraz majú preložené veľké množstvo textov.

Lajknite náš Facebook a followujte Instagram, budeme vás tam informovať hneď, ako bude čeština The Callisto Protocol dostupná na stiahnutie.

The Callisto Protocol

Hororový The Callisto Protocol má launch trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry