Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Čierny Xbox Series S s 1TB diskom je vonku, koľko stojí?

Xbox informuje o novinkách.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox Series S Black 1TB Cena

Okolo Xboxu sa toho deje pomerne veľa. A to už niekoľko mesiacov vkuse. Xbox má za sebou najväčšiu GamesCom účasť v histórii a hra Starfield sa v 100-eurovej edícii predáva ako teplé rožky a to hra ešte ani nevyšla. Najočakávanejšia Xbox hra posledných rokov vychádza v plnej verzii už zajtra a na našom webe sme Starfieldu venovali aj hlavný videobanner.

Veľkou novinkou však je vydanie novej verzie konzoly Xbox Series S v čiernej farbe, ktorá prichádza až s 1TB úložiskom pre vaše hry. Cena tejto konzoly na našom trhu začína na 349,99 eur, čo je zhruba o 90 eur viac, ako biely Xbox Series S. V Česku stojí čierny 1TB Xbox Series S okolo 8490 Kč, čo je o 2200 Kč viac, ako biely Xbox s 512GB pamäťou.

Titulný obrázok Youtube videa

Tento mesiac sa Xbox Live Gold mení na Game Pass Core

Ďalšou novinkou pre hráčov na Xboxe je zmena predplatnej služby Xbox Live Gold, o ktorej sme vás informovali pred pár týždňami. Po novom hráči v Game Pass Core nájdu okrem prístupu k multiplayeru aj katalóg 25 hier.

Ak však chcete získať prístup ku Day1 Game Pass hrám ako Starfield, Lies of P, PayDay 3 a Forza Motorsport, musíte si zaplatiť Game Pass Console, Game Pass PC, alebo Game Pass Ultimate.

Xbox Game Pass Core cena

Xbox Live Gold končí! Nahradí ho Game Pass Core

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry