Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

COD: Modern Warfare III prezentuje kampaň novým trailerom

Kampaň už môžete hrať v early-access.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
COD Modern Warfare III Kampaň

Už o pár dní vychádza nový diel série Call of Duty s podtitulom Modern Warfare III, ktorý priamo nadväzuje na udalosti predošlého dielu z roku 2022. Hráči sa tak môžu tešiť na pokračovanie príbehu Task Force 141 a 15 nadupaných misií v štýle Sledgehammer Games.

Príbehovú kampaň hry môžete hrať už od včera večera v prípade, že máte akúkoľvek verziu digitálnej predobjednávky. Štandardne bude kampaň prístupná až 10.11.2023, kedy vychádza Modern Warfare III. Podľa prvých dojmov je kampaň krátka a vydrží len okolo štyroch hodín. 

Na hre Call of Duty: Modern Warfare III okrem Sledgehammer Games pracovalo ďalších šesť štúdií Activisionu. V hre totiž okrem filmovej kampane nájdeme aj multiplayer či úplne nový režim Zombies v otvorenom svete.

Hoci sa niektorí vysmievajú z MW III že je to len DLC k MW II, v konečnom dôsledku si ho za plnú cenu kúpi viac ľudí, ako ktorúkoľvek inú hru tento rok a stane sa najpredávanejším titulom roka. Od Októbra 2023 navyše značka patrí Microsoftu a tak si tieto zisky pripíše divízia Xbox.

Titulný obrázok Youtube videa

Modern Warfare Zombies

Modern Warfare odhaľuje prvý open-world Zombies režim v sérii

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry