Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Dead Island 2 dostalo launch trailer

Los Angeles, zombíci a poriadna dávka krvi. No čo viac si priať?

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Dead Island 2 Wallpaper

Už tento piatok, 21. Apríla, vychádza Dead Island 2. Znie to priam až neuveriteľne, keďže hra bola pôvodne ohlásená ešte na E3 2014 a na niekoľko rokov sa po nej priam zľahla zem.

Tentokrát však už žiaden odklad nehrozí. A znakom toho, že vývojári už odrátavajú posledné hodiny do launchu je aj vydanie launch trailera. V ňom uvidíte všetko, na čo sa môžete tešiť. Mesto Los Angeles, stovky zombíkov a hektolitre krvi, ktoré z nich striekajú počas toho, ako ich zabíjate všemožnými spôsobmi a zbraňami.

Ak sa chcete o Dead Island 2 dozvedieť pred vydaním to podstatné, určite zamierte na našu stránku prehľadnú stránku hry. Nájdete tam napríklad aj 11 minútový gameplay, ktorý zverejnili vývojári. Ale napríklad aj HW požiadavky.

Dead Island 2 vychádza na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series S|X už 21. Apríla. Zakúpiť si ho môžete napríklad aj v e-shope XGames.sk.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Dead Island 2 - Launch Trailer

Dead Island 2 - Launch Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články