Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Diablo 4 spustilo betu, ľudia už teraz čakajú dve hodiny v rade na servery

A tiež dostávajú rôzne errory.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

17. Marec 2023

Diablo 4 Beta Queue

Legenda sa vrátila. Legenda v podobe dlhých čakacích radov na servery a legendárne errory, vďaka ktorým sa Diablo zapísalo medzi memečka internetu. Však si pamätáte na Error 37 pri vydaní Diablo 3 v roku 2012?

História sa opakuje a Blizzard neostal svojej povesti nič dlžný. Dnes o 17:00 boli spustené servery bety Diablo IV, do ktorej sa dostali všetci s predobjednávkou hry. Zdá sa, že hráčov je tak veľa, že zahrať si betu hneď na jej spustenie je prakticky nemožné. 

Hráči už teraz reportujú extrémne dlhé čakacie doby v rade na servery (niektorí aj viac ako 120 minút) a množstvo errorov. Napríklad Your request has timed out. Please try again. )Code 300008).

Diablo 4 vyštartovalo skvele aj na Twitchi, momentálne ho sleduje 845 tisíc divákov, takmer 2x viac, ako Chatovanie. Druhá najsledovanejšia hra na Twitchi je League of Legends, ktorý má 149 tisíc divákov. 

My sme sa do bety dostali tiež a naše dojmy z hrania si budete môcť prečítať po jej skončení. 

Dokedy pobeží uzavretá beta pre predobjednávky a kedy začne otvorená beta Diablo 4 pre všetkých zadarmo, sa dozviete v tomto článku

Diablo IV Logo Wallpaper

Diablo IV Open Beta začne 24. Marca 2023

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články