Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Fanúšik vytvoril PS1 demake Dead Space, je zdarma na stiahnutie

Návrat 20 rokov do minulosti.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Dead Space Demake 2_120109

Fantastický Dead Space z roku 2008 sa nedávno dočkal kompletného remaku na nový engine. Dead Space Remake navyše vyzbieral vysoké hodnotenia v recenziách a ide o jeden z najlepších survival hororov na trhu.

Jeden z fanúšikov sa rozhodol vytvoriť aj Demake - prerobil hru do grafiky PS1 hier, do éry roku 1998. Dead Space Demake si môžete zdarma stiahnuť na Itch.io, má 198MB a obsahuje niekoľko úrovní, ktoré vám zaberú len pár minút.

Z hier často vznikajú demake verzie, ale len ako ukážka pre video. Tento demake je teda výnimkou, keďže si ho môžete aj sami zahrať.

Dead Space Recenzia 2023

Dead Space - Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články