Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Final Fantasy XVI dostal skvelý trailer aj dátum vydania

Máme sa na čo tešiť.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Final Fantasy XVI Wallpaper

Square Enix na The Game Awards priniesol svoju vysoko očakávanú novinku Final Fantasy XVI, ktorá by mala vyjsť už budúci rok. Spolu s nadupaným trailerom plnom gameplay záberov sme sa dozvedeli aj dátum vydania.

Final Fantasy XVI vyjde exkluzívne na PlayStation 5 už 22.6.2023. Exkluzivitou na PlayStation však ostane len do 31.12.2023, následne hra pravdepodobne vyjde aj na PC. Či príde aj Xbox verzia zatiaľ nevieme.

Hlavnou hrateľnou postavou vo Final Fantasy 16 bude Clive Rosfield, ktorého schopnosti a útoky môžete vidieť aj vo videu. Nebude však jedinou hrateľnou postavou. Hráčovi tiež budú robiť spoločnosť aj NPC postavy, medzi nimi aj vlk Torgal. Ženskou hrateľnou postavou by mala byť Jill Warrick.

Trailer je fakt výborný a ukazuje mnoho záberov priamo z hrania, ako aj zostrihy z príbehových scén. Vývojári tiež oznámili, že hra bude obsahovať zjednodušený príbehový režim, vďaka ktorému sa postava automaticky uhne útokom a kombá sa budú dať vyvolať jediným tlačidlom.

Hru Final Fantasy XVI si môžete pridať do sledovania na našej stránke (po prihlásení).

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články