Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Future Games Show naplánovala svoje GamesCom vydanie

Už 23. Augusta sa nám odprezentuje viac ako 50 hier.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Future Games Show GamesCom

Najväčšia videoherná výstava na svete, GamesCom, sa nezadržateľne blíži. Už o menej ako 2 týždne spoločne s Lukášom odlietame do Kolína nad Rýnom, aby sme si zahrali tie najočakávanejšie tituly.

No tešiť sa môžete aj vy, nakoľko nebude núdza o kopec nových hier. 22. Augusta odprezentuje Geoff Keighley svoju Opening Night Live. O deň neskôr, 23. Augusta o 20:00 nášho času, sa zas môžete tešiť na Future Games Show. Na nej sa síce ukazujú menšie indie či stredne veľké hry, no jej autori nás už neraz dokázali príjemne prekvapiť.

Počas GamesCom verzie Future Games Show sa môžeme tešiť na viac ako 50 titulov, z toho až 8 by sa nám malo ukázať vo svetovej premiére. Rozhodne sa máme na čo tešiť. Skvelou správou je aj to, že hneď po konferencií bude mať mnoho titulov dostupné demo na Steame, takže hry si budete prakticky hneď môcť stiahnuť a vyskúsať.

Xbox GamesCom 2023 Logo

Xbox príde na GamesCom s 30 hrami v najväčšom stánku doteraz

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry