Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Xbox príde na GamesCom s 30 hrami v najväčšom stánku doteraz

Xbox ovládne výstavisko.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox GamesCom 2023 Logo

Xbox začína konečne promovať svoje konzoly a hry aj v Európe, kde má väčšinu trhu pokrytý PlayStation. Xbox sa totiž na GamesCom v Kolíne tento mesiac chystá zaútočiť na spotrebiteľov a novinárov obrovskou nádielkou hier. 

Xbox bude mať v Kolíne najväčší stánok, aký tam kedy mali. Zároveň však bude pre fanúšikov organizovať Xbox Fanfest, svoj stánok nechá otvorený až do 23:00 v prvý den výstavy. Ten je určený vývojárom a novinárom. 

Stánok Xboxu bude obsahovať viac ako 150 hracích staníc PC a Xbox, na prezentácie bude vytvorené kino pre 300 hostí. V tomto kine budú predvádzať Starfield, Forza Motorsport aj ARA: History Untold. Towerborne, novinky v Microsoft Flight Simulator a TES Online si budú môcť hráči vyskúšať na stojanoch. 

V stánku Xbox bude ďalších 25 hier od partnerov Xboxu. Najočakávanejšou z nich je STALKER 2, ktorý si budú môcť hráči vyskúšať prvý krát, ak nerátame leaky vývojárskej verzie na Torrentoch. 

Okrem toho bude na zahranie Payday 3, Jusant, Armored Core 6, Party Animals, Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, Under the Waves, Persona 5 Tactica a ďalšie. 

Všetky sekcie stánku budú bezbariérové a Microsoft hráčom ponúkne aj adaptívny ovládač v prípade, že hráč bude hendikepovaný. 

My ideme na GamesCom tiež, takže vám z tohto gigantického stánku prinesieme fotky, alebo živý prenos na našich sociálnych sieťach. 

New Xbox Home Dashboard 2023

Nová Xbox domovská obrazovka je tu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry