Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Half-Life 2: Episode Two bola kompletne prerobená do VR

Zahrajte si klasiku v úplne novom pohľade.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Half-Life 2 Episode Two VR mod

Skupina moderov zo SourceVR Mod Team vydala trailer na svoju chystanú modifikáciu hry Half-Life 2: Episode Two, ktorú kompletne pretvorili do VR. 

Komunitná VR adaptácia starej klasiky z roku 2007 dáva hre úplne nový zmysel. Posledný diel ságy Half-Life si tak môžete zahrať vo VR od začiatku do konca s prispôsobenými hernými mechanikami. Stačí mať nainštalovanú pôvodnú hru na Steame a samozrejme mať nejaké tie VR okuliare. 

VR Mód pre Half-Life 2: Episode Two vyjde už zajtra na Steame, teda 6.4.2023. Skupina tiež prerobila do VR aj Half-Life 2 a Episode 1 a niet sa čomu diviť, že má na Steame hodnotenie 97%.

Titulný obrázok Youtube videa

Half-Life 1 Raytracing

Ray-tracing hre Half-Life 1 vdýchol nový život

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený