Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Hello Neighbor 2 vyjde na Nintendo Switch v češtine

U nás vychádza aj v krabicovej verzii.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Hello Neighbor 2 Nintendo Switch Čeština

Vydavateľská spoločnosť Cenega dnes oznámila skvelé správy pre fanúšikov hry Hello Neighbor 2. Titul totiž vyjde na Nintendo Switch u nás aj v krabicovej verzii, v ktorej nebude chýbať ani malý darček.

Hello Neighbor 2 bude na Nintendo Switch dostupná v dvoch verziách. Deluxe Edícia bude obsahovať tri DLC: Back to School, Lafe Fees a Hello-copter.

Imbir Edícia prichádza v špeciálnom balení, kde okrem hry nájdete aj plyšovú kľúčenku na batoh s motívom Imbir, NPC postavy z hry.

Switch verzia Hello Neighbor 2 aj v češtine

Ďalšou super správou však je, že Hello Neighbor 2 vyjde na Nintendo Switch s českými titulkami. Tie už nájdeme v ostatných verziách hry, ktorá pôvodne vyšla 6.12.2022. Hru nájdete na PlayStation Store, na Steame, Epic Games Store aj na Xbox Store.

Hello Neighbor 2 je stealth hororová hra o odhaľovaní tajomstiev vášho strašidelného suseda. Ste novinár, ktorý chce vyriešiť Susedov prípad, keďže si na to nikto iný netrúfa. Hráte proti zložitému súperovi ovládanému pokročilou AI, ktorá sa učí od vás a od všetkých ostatných hráčov.

NINTENDO SWITCH ZELDA TEARS OF THE KINGDOM EDITION

Nintendo oznámilo Switch v motíve The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený