Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Hogwarts Legacy má oficiálny cinematic trailer

Pozrite si ho v 4K rozlíšení.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

18. Január 2023

Hogwards Legacy Cinematic Trailer

Warner Bros dnes vydalo nový trailer na Hogwarts Legacy, oficiálnu hru zo sveta Harry Potter. Trailer je CGI a približuje atmosféru Wizarding World, čarodejníckeho sveta rokov 1890.

Hogwarts Legacy vyjde na PC, Xbox Series X, Xbox Series S a PlayStation 5 už 10.2.2023. PS4 a Xbox One verzia vyjde 4.4.2023 a Nintendo Switch verzia je plánovaná na 25.7.2023.

Hru si môžete do sledovania pridať cez tag na našej stránke, stačí sa prihlásiť k účtu a kliknúť na Follow na karte hry. Všetky ďalšie články o hre potom nájdete vo svojom feede. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články