Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Horor Graveyard Shift vás zavedie na opustený cintorín

Vytvára ho známa skupina.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Graveyard Shift

YouTube účet TeaserPlay niektorí možno poznáte podľa videí, ktoré posledné roky vytvárali na Unreal Engine 5. Na novom engine spravili vlastné ukážky známych hier ako GTA 6, Bioshock, Far Cry, Iron Man, Superman, Bully aj Star Wars.

Tento krát však oznámili svoju prvú, vlastnú skutočnú videohru. Ide o horor s názvom Graveyard Shift, ktorý taktiež vytvárajú na Unreal Engine 5. Hneď po prvom teaser traileri spustili aj Steam stránku, kde si hru môžete pridať do wishlistu. Už teraz to vyzerá na poriadne hutnú a desivú atmosféru. Pod trailerom nájdete aj oficiálny popis hry.

Titulný obrázok Youtube videa

O hre Graveyard Shift:

Graveyard Shift je o mužovi, ktorého v prvý deň práce pošlú strážiť cintorín. Jeho povinnosťou je strážiť toto miesto v noci. S príchodom noci a paranormálnych zvukov medzi náhrobnými kameňmi si však uvedomí, že to nie je len desivé miesto. Ale aj miesto plné zvláštnych a znepokojivých udalostí.

Pomaly si uvedomujete, že duchovia zosnulých na tomto cintoríne sa vám snažia odovzdať dôležité posolstvo. Musíte využiť svoje schopnosti, aby ste prežili aj odhalili tajomstvá ukryté na cintoríne. Počas hry sa hráči budú venovať prieskumu tohto temného prostredia a sledovať príbeh, aby odhalili tajomstvá cintorína. Ich rozhodnutia budú mať priamy vplyv na vývoj príbehu a výsledok hry.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry