Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Joela v seriáli The Last of Us mal pôvodne hrať Mahershala Ali

Našťastie vybrali Pedra Pascala.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Joel The Last of Us Actor

Seriál The Last of Us od HBO (všetko o ňom nájdete tu) zbiera samé chvály a teší sa extrémnej popularite. Za úspechom stojí aj to, že jednu z hlavných postáv, Joela Millera, hrá herec, ktorý sa na postavu z hry extrémne podobá. Joela v seriáli hrá Pedro Pascal, ktorý odvádza sakra dobrú robotu. Nebolo tomu vždy tak a Joela mal pôvodne hrať úplne iný herec. 

Jeffrey Pierce, ktorý si v The Last of Us zahral žoldáka Perryho a v hrách Tommyho, priblížil výber hlavného herca pre rolu Joela. Pierce totiž dúfal, že keď v hrách hral Tommyho, obsadia ho aj do chystaného seriálu.

Jeho nádeje na seriálovú rolu Tommyho sa však rozpadli v momente, kedy sa dozvedel, že Joela má hrať Mahershala Ali. Ali je herec čiernej pleti, a teda aj Tommy, Joelov brat, by mal byť rovnako čiernej pleti. Napokon sa však producenti rozhodli obsadiť Pedra Pacala

Mahershala Ali má s produkciou HBO už mnohé skúsenosti po snímkach True Detective alebo dráme Unruly. Ali navyše získal už dvoch oskarov vo vedľajšej úlohe. Treba však uznať, že niet lepšieho herca na rolu Joela, ako je Pedro Pascal a tak môžeme byť len radi, že sa producenti nakoniec rozhodli takto. 

The Last of Us TV Show

8. epizódu The Last of Us videlo v premiére viac ako 8 miliónov divákov

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry