Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Judas, nová hra Kena Levina, vyjde do dvoch rokov

Tak znie predpoveď vydavateľa.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. Február 2023

Judas game wallpaper_113314

Ken Levine, stvoriteľ značky Bioshock, prišiel na konci roka 2022 s oznámením novej hry Judas, ktorú vydá pod Take-Two Interactive. Vydavateľ v poslednej finančnej správe priblížil, kedy by hra mohla vyjsť.

Judas by mal vyjsť do konca obchodného roka 2025, čo v prípade Take-Two Interactive je 31.3.2025. Štúdio ale stále ráta s tým, že dátum sa môže mierne posunúť, ale v nadchádzajúcich projektoch si celkom verí.

Hre dal vydavateľ už teraz veľa času, tento mesiac bude štúdio Ghost Story Games sláviť už siedme narodeniny. Judas pritom mal byť vydaný už v roku 2017, ale rebranding štúdia (pôvodne Irrational Games) a zmena vedenia spôsobila aj reštart vývoja hry.

Hoci má Judaj hrateľne pripomínať Bioshock, Take-Two má vo vývoji aj skutočný nový diel série Bioshock. Tento krát ale v štúdiu Cloud Chamber. Trailer na Judas si môžete pozrieť v novinke nižšie.

game-page-ss-04

Tvorca Bioshock prichádza s novou hrou Judas

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články