Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

K Dead Space Remake dostaneš zadarmo aj Dead Space 2

Akcia platí na Steame.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. Január 2023

Dead Space Remake PC gameplay screenshot

Dead Space Remake od EA a EA Motive Studio sa chystá na vydanie už tento mesiac. Mnohých fanúšikov však poteší správa, že k hre môžu získať aj druhý diel úplne zadarmo.

Spoločnosť EA totiž k Dead Space Remake pribalí zdarma aj Dead Space 2, ale len ak si remake kúpite na Steame. Hra sa predáva aj na Epic Games Store, tam akcia neplatí.

Remake pôvodnej hry z roku 2008 vyjde už 27.1.2023 na PC, Xbox Series a PlayStation 5. Druhý diel série Dead Space vyšiel v roku 2011 ako priame pokračovanie príbehu Isaaca Clarka. O remaku druhej hry sa zatiaľ nehovorí, pravdepdobne bude EA čakať na predaje remaku prvej hry.

Všetky podstatné informácie o Dead Space (2023) nájdete na karte hry.

Dead-Space-Walkthrough

Dead Space vyzerá neskutočne! Nových 8 minút z hrania

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články