Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Kingdom Hearts 4 oficiálne oznámené!

Pozrite si prvý trailer.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. Apríl 2022

Kingdom-Hearts-4-Trailer

Square Enix dnes vydalo trailer k príležitosti 20. výročia série Kingdom Hearts. Jeho súčasťou bolo aj oficiálne oznámenie hry Kingdom Hearts 4. Posledný hlavný diel série vyšiel v roku 2019, po ňom nasledoval aj hudobný spin-off s názvom Melody of Memory.

Zaujímavosťou je, že hoci séria má už 20 rokov, prvý krát sa dostala na PC len minulý rok.

Najvýraznejšou novinkou Kingdom Hearts 4 je grafický upgrade, na ktorom Square Enix pracuje. Modernú grafiku je vidieť nie len v prostrediach, ale aj na postavách. Okrem hlavnej postavy Sora sa vrátia aj Donald a Goofy. Zdá sa, že príbeh sa bude odohrávať v Tokyu v skutočnom svete.

Dátum vydania však nebol ani len naznačený a môže dokončenie tejto hry trvať aj niekoľko rokov. Trailer na Kingdom Hearts 4 začína v čase 4:05.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články