Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Lost Ark prekonal hranicu pol milióna hráčov naraz, tri dni pred vydaním

Do hry sa dostali majitelia Founder's balíčkov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Február 2022

Lost-Ark-Artwork-3

Akčné MMO RPG Lost Ark včera odpremiérovalo svoje západné servery a brány sveta sa otvorili prvým hráčom. Do hry sa tri dni pred vydaním dostali všetci, ktorí si zakúpili Founder's Pack, teda balíčky s rôznymi odmenami.

Aj keď samotná hra Lost Ark bude pri vydaní zadarmo, môžete ju podporiť práve cez tieto balíčky. Najlacnejší Bronzový stojí 14,99€, Strieborný stojí 24,99€, Zlatý stojí 49,99 a Platinový balíček stojí 99,99 eur.

Včerajší rekord v počte aktívnych hráčov na Steame prekročil hranicu 530-tisíc. O úspešný štart sa postarali najmä streameri, ktorí včera vo veľkom vysielali sponzorované streamy na Twitchi.

Hru Lost Ark sledovalo naraz viac ako 1,3 milióna ľudí. Aktivované boli aj Twitch Drops, ľudia mohli za sledovanie získať odmeny do hry.

Veľký počet hráčov sa však odrazil aj na zaťažení na servery. Čakacie doby na Európske servery boli neskutočné, ak ste si chceli zahrať okolo ôsmej večer, boli ste zhruba 16,000 v poradí. Ostrý štart free-to-play verzie je až 11.2.2022 takže rady môžeme očakávať aj v tento deň.

Lost-Ark-Wallpaper

Dôvod, prečo sa tešiť na Lost Ark ešte viac - pozitívne recenzie!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články