Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Microsoft Flight Simulator dostane podporu DLSS 3

Výkon zdvihne až dvojnásobne.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. November 2022

Nvidia-DLSS-3-Microsoft-Flight-Simulator

Výkon zdvihne až dvojnásobne.

Nedávno oznámená nová generácia DLSS od Nvidie je šitá na mieru grafickým kartám rady RTX 40. Tie sú sami o sebe výkonné, ale vďaka DLSS 3 získate toľko FPS navyše, ako so žiadnými kartami na trhu.

Microsoft a Nvidia pridajú DLSS 3 aj do hry Microsoft Flight Simulator, ktorá je jednou z graficky najnáročnejších na trhu. V hre bude funkcia dostupná už 11.11.2022 pre majiteľov kariet RTX 40.

Počet snímkov za seknudu tak na karte RTX 4090 narastie zo 74 až na 152. To je dvojnásobok FPS pri 4K rozlíšení na maximálnych nastaveniach.

Ani výkon DLSS 2.0 nie je na zahodenie. Na starších kartách RTX 30 a RTX 20 tak získate 50-100% viac snímkov, ako bez DLSS.

Nvidia oznámila už 35 hier, ktoré budú podporovať DLSS 3. Medzi nimi napríklad aj F1 22, F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch, Destroy All Humans! 2 - Reprobed a Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

Nvidia-DLSS-3-Microsoft-Flight-Simulator

Nvidia oznamuje DLSS 3, evolúciu upscalingu hier

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články