Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Microsoft Flight Simulator presiahol 10 miliónov hráčov

Nejedná sa však o predaje.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. December 2022

Microsoft-Flight-Simulator-2020-PC-Screenshot-18

Microsoft Flight Simulator, simulátor lietania od spoločnosti Microsoft, dosiahol milník 10 miliónov hráčov po 27 mesiacoch od svojho vydania. Hra bola vydaná na PC (aj na Steame) a konzoly Xbox, ale vyšla aj v Game Passe. Teda nie je možné povedať, koľko z hráčov si hru kúpilo v plnej sume.

Microsoft Flight Simulator je jednou z najlepších herných simulácií lietania, ktorá ponúka realistické prostredie, celú planétu Zem v mierke 1:1 a realistické ovládanie lietadiel. Hráči doteraz nalietali cez 500 miliónov letov a viac ako 40 miliárd míľ.

Dosiahnutie milníka 10 miliónov hráčov je pre Microsoft Flight Simulator veľkým úspechom, pretože ide o veľmi úzko zameraný žáner. Je to však ďalšia z hier od Microsoftu, ktoré prekonali 10-miliónovú hranicu.

Aj na rok 2023 sú naplánované ďalšie obsahové aktualizácie, ktoré pridajú detailnejšie mestá, body záujmu, krajinky a prepracované letiská.

Microsoft-Flight-Simulator-Recenzia-PC

Microsoft Flight Simulator - Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články