Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 je vonku, sledujte trailer

Vychádza oficiálna hra Monster Energy Supercross

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
monster-energy-supercross-6-ps5-3_080150

Pretekárska legenda Jeremy McGrath povedie hráčov Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 na ceste do sveta supercrossu: od úvodných lekcií a úloh v Supercross Academy až po na mieru šité výzvy a tréningy. "Kráľ supercrossu" bude mentorovať nováčikov aj veteránov, aby pod jeho vedením zvládli novo prepracovanú hrateľnosť, ktorá je rovnako realistická ako uspokojujúca.

Bez ohľadu na počiatočnú úroveň zručností nájdu hráči množstvo nových nástrojov a nastavení, ktoré im umožnia úplne prispôsobiť jazdné pomôcky (napr. automatické zatáčanie, automatické brzdy, automatický plyn atď.) a možnosti úprav motora. Správne nastavenie motocykla bude kľúčové, ak chcete dosiahnuť vrchol režimu kariéry a stúpať po rebríčku od prvých pretekov triedy 250SX až po boj o prvenstvo v triede 450SX.

Titulný obrázok Youtube videa

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 uvádza nový park pre voľnú jazdu

Jazdenie je životný štýl a rovnako ako v skutočnom živote, aj v Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 si hráči budú môcť užívať svoju motorku aj mimo pretekania. Je to obrovské prostredie pod holým nebom s piatimi rôznymi oblasťami, obsahujú obrovské skoky, originálne trate a množstvo možností na preskúmanie.

Úplne nový herný režim s rozdelenou obrazovkou prispieva k zábave s priateľmi: Rhythm Attack pozostáva z rýchlych pretekov 1v1 na rovnej trati. Žiadne striedania, žiadne druhé šance: pretekári budú súťažiť v jednoduchom vyraďovacom turnaji, kým nebude korunovaný šampión.

Online zážitok obohatia dve novinky: prvýkrát hra obsahuje konzolový cross-play online matchmaking na všetkých konzolách a online úspechy sleduje aj nový systém hodnotenia a rebríčkov.

A po úspechu predchádzajúcich verzií Monster Energy Supercross sa vracia aj editor prilieb a tratí. Hráči si môžu vybrať zo širokej škály možností dizajnu, vyjadriť svoj štýl a zdieľať svoje výtvory s online komunitou, a to aj na rôznych platformách.

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 je už k dispozícii na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a Steam na PC.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený