Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Monster Hunter Rise vychádza na PS, Xbox a v Game Passe

Sledujte launch trailer.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Monster Hunter Rise Game Screenshot

Japonské štúdio Capcom dnes prináša kritikmi oceňovanú hru Monster Hunter Rise na konzoly Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 a PlayStation 4. Už dnes je hra dostupná aj v rámci služby Xbox Game Pass pre konzoly, PC a cloud.

Monster Hunter Rise, ktorý získal skvelé hodnotenia na PC a Switchi za svoju akčnú RPG hrateľnosť, nové možnosti a bezplatnú podporu po spustení, predal už viac ako 11 miliónov kusov. Hra ponúka na konzolách Xbox a PlayStation nové funkcie vrátane podpory rozlíšenia 4K, pokročilé grafické vylepšenia, hlasový chat v kooperácii, 3D zvuk a mnoho ďalšieho.

Monster Hunter Rise obsahuje prispôsobiteľné režimy, ktoré lovcom umožňujú vychutnať si hru v rozlíšení 4K a 60 FPS na konzolách Xbox Series X a PlayStation 5. Strelné a štítové zbrane využívajú aj adaptívne triggery DualSense na PlayStation 5 a na všetkých konzolách si vychutnáte 3D zvuk. Už na jar 2023 príde aj masívne platené rozšírenie Monster Hunter Rise: Sunbreak.

Našu recenziu PS5 verzie Monster Hunter Rise si môžete prečítať kliknutím na odkaz nižšie. Hneď pod recenziou nájdete oficiálny launch trailer.

Monster Hunter Rise Recenzia PS5

Monster Hunter Rise - Recenzia

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry