Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

MTV Movie Awards nominovali seriál TLOU za...najlepší bozk?

Ten bozk, ktorý všetci pokladali za absolútne zbytočný.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Last of Us Tess Kiss

MTV Movie Awards sa aj tento rok chystajú odmeniť rôzne filmy a seriály v tradičných aj menej tradičných kategóriách. V kategórii najlepší film napríklad súťažia Avatar: Way of the Water, Black Panther: Wakanda Forever, Elvis, Nope, Scream VI, Smile alebo Top Gun: Maverick. 

Medzi menej tradičné kategórie potom patria Najlepšie duo, Najlepší súboj, Najlepšia súťaž, Najlepší moderátor ale aj kategória Najlepší bozk. 

Práve v kategórii Najlepší bozk bol nominovaný aj seriál The Last of Us. Konkrétne ide o scénu z druhej epizódy, v ktorej herečka Anna Torv (Tess) dáva bozk jednému z infikovaných, ktorého hral Philip Prajoux. 

Tento "infikovaný" bozk mnohí považujú za dosť trápny a navyše Tess by si zaslúžila zomrieť na obrazovke aj iným spôsobom. Pôvodne zbehlá, bojovná a akčná postava totiž na infikovaného absolútne nereagovala a nesnažila sa ani trochu brániť. Na moment to vyzeralo, že scéna má až sexuálny podtón. 

Čo si myslíte o tejto nominácii? Dajte vedieť do komentov. Všetko o seriáli The Last of Us nájdete na našej karte. 

the last of us seriál druhá séria bella ramsey

Druhá séria seriálu The Last of Us príde zrejme až v roku 2025

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články