Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Druhá séria seriálu The Last of Us príde zrejme až v roku 2025

Bella Ramsey, herečka hrajúca Ellie, sa rozhovorila o druhej sérií v relácií The Jonathan Ross Show.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
the last of us seriál druhá séria bella ramsey

Už je tomu týždeň, čo sme mohli sledovať finále prvej série seriálu The Last of Us. Zo seriálu sa stal obrovský hit, čo potvrdzujú čísla sledovanosti. Tie počas celej série rástli, čo je pri TV seriáloch niečo nevídané. 

The Last of Us TV Show

8. epizódu The Last of Us videlo v premiére viac ako 8 miliónov divákov

Dobrou správou pre všetkých, ktorí si seriál zamilovali je fakt, že sa dočkáme ešte minimálne dvoch sérií. Hlavní tvorcovia seriálu, Craig Mazin a Neil Druckmann, sa už dávnejšie vyjadrili o tom, že udalosti druhej hry rozložia do viacero sérií.

Otázkou teda ostáva, kedy sa dočkáme ďalšej série. Viacej svetla ohľadom tejto témy priniesla samotná predstaviteľka Ellie zo seriálu, herečka Bella Ramsey. Tá bola nedávnom hosťou v talkshow The Jonathan Ross Show. Tam na adresu druhej série povedala: "Chvíľu si počkáme. Myslím si, že točiť začneme buď koncom tohto roka alebo začiatkom toho ďalšieho. Takže to [vydanie druhej série] bude pravdepodobne koncom roka 2024, respektíve začiatkom roka 2025."

Druhá séria seriálu sa aktuálne píše. Keďže tvorcovia chcú druhú hru natiahnúť na viacero sérií, dá sa očakávať, že budú do seriálu zapracuvávať príbehy a pozadia postáv, ktoré sme v hre nevideli. Aj preto sa seriál od hry odkloní ešte radikálnejšie, ako tomu bolo v prvej sérií.

Ak sa už neviete dočkať druhej série, môžete si medzičasom pozrieť náš Face2Face, kde rozoberáme kvality The Last of Us Part 2 alebo rovno samotnú recenziu. Viac o samotnom seriály nájdete na našej dedikovanej stránke The Last of Us seriálu.

pedro-pascal-bella-ramsey-THE-LAST-OF-US-Season-1-Episode-9-Photo-Look-For-The-Light

Druhá séria The Last of Us sa radikálnejšie odkloní od hernej predlohy

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry