Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Na PS5 disku COD Modern Warfare 2 je len 70MB dát

Hru si budete musieť stiahnuť komplet celú.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
COD-Modern-Warfare-II-Screenshot

Táto správa nepoteší hráčov, ktorí si radi kupujú diskové verzie hier, aby ušetrili čas na sťahovaní cez PlayStation Store. Totiž disk s hrou Call of Duty: Modern Warfare II neobsahuje z hry prakticky nič a na celom Blu-Ray disku je len 70 megabajtov dát.

Niektorí hráči sa už dostali k PlayStation 5 verzii COD: Modern Warfare 2. Po inštalácii z "cedečka" má hra len 72,23 MB a ak si ju chcete zahrať, musíte sa pripojiť do PlayStation Network a celú si ju stiahnuť. Zatiaľ bola vydaná len singleplayer kampaň a ešte aj do nej včera pribudol 40GB patch.

V tomto prípade tak odpadáva výhoda diskovej verzie, vďaka ktorej by ste inak ušetrili desiatky gigabajtov sťahovania. Či si hru kúpite v kamennom obchode, alebo na PlayStation Store, musíte si ju celú stiahnuť tak či tak. Či to isté platí aj o disku na konzoly Xbox momentálne nevieme.

To mi pripomína niektoré zberateľské edície, napríklad God of War: Ragnarok. Tam dokonca nedostanete ani len ten disk. Len krabičku s kódom na stiahnutie z PlayStation Store.

A to tiež znamená, že ak by ste si chceli hru zahrať niekedy v budúcnosti, keď sa hra už oficiálne predávať nebude, máte smolu. Z cedečka si totiž nainštalujete maximálne tak ikonku na dashboard.

MWII-000-ARTREVEAL-001

PC požiadavky Modern Warfare II sú známe

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry