Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Na Steame si môžete zdarma zahrať 90 minút z Dead Space Remake

Novinka na Steame - Trial plnej hry.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Dead Space Recenzia Screenshot 13

EA v spolupráci so Steamom uvádzajú novinku - trial plnej hry Dead Space Remake, počas ktorého môžete hru voľne skúmať. Trial vám dovolí si zahrať až 90 minút bez obmedzení, takže koľko stihnete, toľko.

Túto možnosť máte od dnes až do 29.5.2023. Zároveň je plná hra v akcii -20%. Progres z "dema" sa vám potom prenesie aj do plnej hry v prípade, že si ju zakúpite.

Mimochodom, najrýchlejší speedrun rekord v Dead Space Remake je 104 minút, takže teoreticky by ste mohli prejsť takmer celú hru za 90 minút. Ale to by ste si nevychutnali absolútne fantastickú atmosféru a príbeh, ktorý sme v recenzii ohodnotili na 9.2/10.

Dead Space Recenzia 2023

Dead Space - Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články