Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Najhoršia kampaň v histórii COD? Modern Warfare III je krátky a nudný

Aspoň o tom hovoria prvé recenzie.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
COD Modern Warfare III Recenzia IGN

"Nedopečená, repetetívna a pozliepaná z multiplayerových častí, singleplayer kampaň Modern Warfare III je všetkým, čím by príbehový režim Call of Duty nemal byť." Tak znie hodnotenie najväčšieho herného magazínu na svete na adresu Call of Duty: Modern Warfare III, IGN, s konečným skóre kampane 4/10.

Hra, ktorá mala pôvodne vyjsť len ako DLC k Modern Warfare II, bola nakoniec dotlačená Activisionom na pulty obchodov ako plnohodnotný titul za 70 eur. Hráči, ktorí už dohrali early-access kampane však hovoria o extrémne krátkej, nudnej a stereotypnej kampani, ktorá si túto vysokú cenu nedokáže obhájiť. Podľa komentárov na Reddite, ide o kampaň, ktorá definuje ročný cyklus vývoja - vývojári proste nemali dosť času na to, aby vyprodukovali niečo hodnotnejšie a kvalitnejšie. Séria Call of Duty rozhodne potrebuje pauzu.

Oficiálnych recenzií je zatiaľ veľmi málo, pretože kritici chcú v recenzii hodnotiť aj režim Zombies a Multiplayer, ktorý je každoročne dostatočne zábavný. Plná hra vychádza až 10.11.2023. 

Aj z toho dôvodu ešte nie sú žiadne hodnotania ani na Steame. Už teraz sa však dá čakať, že hráči to dajú Activisionu poriadne vyžrať. Či to dokáže poškodiť predaje hry, ktoré sú každoročne rekordné, sa dozvieme až po vydaní. Ak ste dohrali príbeh COD: Modern Warfare III aj vy, podeľte sa o dojmy v komentároch pod článkom. 

COD Modern Warfare III Kampaň

COD: Modern Warfare III prezentuje kampaň novým trailerom

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry