Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Najviac ocenení Hra roka 2022 získal Elden Ring

Herné magazíny už väčšinou vyhlásili svojho favorita.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. Január 2023

Elden Ring Recenzia screenshot 2

Rok 2022 skončil a je na čase sumarizovať. Naša redakcia, spolu so stovkami ďalších po celom svete, vyhlásila svoju hru roka 2022. U nás sa ňou stal God of War Ragnarok a to pre špičkový príbeh, výborné technické, herné aj grafické spracovanie a celkový zážitok, ktorý hra majiteľom konzol PlayStation priniesla.

Najlepšia hra roka 2022 CentrumHer

TOP 20 hier roka 2022 podľa redakcie CentrumHer

Na celom svete si však najviac ocenení hra roka 2022 odniesol Elden Ring - nové RPG od From Software. Svoj hlas tejto hre dalo až 225 magazínov po celom svete, ako sumarizuje toto vlákno na ResetEra.

God of War Ragnarok si odniesol 43 ocenení hra roka 2022, medzi nimi je aj naša redakcia a ešte jedna slovenská. Na treťom mieste skončila hra Immortality, ktorú označilo hrou roka len 5 redakcií na svete.

Práve teraz prebieha na našej stránke aj čitateľské hlasovanie - hlasovať za najlepšie hry môžete až do 7.1.2023. Hlasovací formulár nájdete priamo tu.

Hry Roka 2022 Hlasovanie centrumher.eu

HLASUJ: Najlepšie hry roka 2022

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články