Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Need for Speed: Unbound ukážu čo nevidieť, má vyjsť už v Decembri

Očakávané Novembrové vydanie sa posúva.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

29. September 2022

Need-for-Speed-Next-Gen

Electronic Arts ešte stále oficiálne neoznámil nový diel série Need For Speed. To sa podľa niekoľkých zdrojov bude volať Need for Speed Unbound. Z hry už skôr uniklo niekoľko detailov, mapa aj pár obrázkov.

Podľa skorších správ z tohto roka, mala hra pôvodne vyjsť v Novembri 2022. Včera však portál Insider Gaming priniesol novšiu informáciu, pevný dátum vydania, ktorým by mal byť 2. December 2022. Ani to ešte nie je úplne isté a dátum sa môže o pár dní posunúť.

Zatiaľ nie je isté, či hra vyjde len na súčasnú generáciu konzol, alebo aj na starú. Je však známe, že hra prinesie fotorealistickú next-gen grafiku. Pri vývoji okrem Criterion Games pomáhajú aj štúdiá Codemasters, ktoré majú so závodmi bohaté skúsenosti.

Podľa najnovších zdrojov sa odhalenia hry dočkáme do dvoch týždňov.

Need-for-Speed-Unbound-screenshot-4

Všetko, čo potrebuješ vedieť o najštýlovejšom NFS

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články