Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Všetko, čo potrebuješ vedieť o najštýlovejšom NFS

Detaily o hre aj predobjednávkové bonusy.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Need-for-Speed-Unbound-screenshot-4

EA dnes konečne ukázalo NFS Unbound, najnovší diel série Need For Speed. Tento krát si Criterion poriadne vyhodil z kopýtka a hru predstavil trailerom, ktorý niekomu istotne privodí epilepsiu. Ale treba uznať, trailer na NFS Unbound je fakt poriadne štýlový.

Prinášame prehľad toho najdôležitejšieho, čo potrebuješ vedieť o tejto novej hre. Mimochodom, vyjde už tento rok!

Čeština v NFS Unbound nebude

Prvou správou je, že EA ani tento krát do NFS nepridá češtinu. Hra bude obsahovať 12 jazykov, ale ten český medzi nimi nie je. Jazyky sú zverejnené na oficiálnej stránke EA.

Hra bude kompletne dostupná v predplatnom EA Pro

Ak sa ti nové Níd For Spíd nechce kupovať, ale chceš si ho zahrať, máš hneď niekoľko možností. Prvou z nich je aktivovať si predplatné EA Play za 3,99€ mesačne, vďaka čomu si zahráš až prvých desať hodín z hry.

EA Play je obsiahnuté aj v Xbox Game Pass Ultimate, takže aj máš Ultimate aktivované, 10-hodinový trial tam určite nájdeš.

Ak si však chceš zahrať plnú hru a nechceš platiť plnú cenu (69,99€), hra bude v kompletnom vydaní dostupná v predplatnom EA Play Pro. To ale stojí 14,99€ mesačne, alebo 99,99€ ročne.

Špeciálna edícia s množstvom obsahu

Ak si hru predobjednáš, získaš jazdný efekt, poznávaciu značku, motív na baner a nálepku ale aj 150 tisíc dolárov pre štart do online hry.

Klasická edícia ťa vyjde na 69,99€ ale k dispozícii je aj Palace Edition, ktorá stojí 79,99€. Tá bude obsahovať:

 • 4 nové špeciálne autá
 • jedno z nich je Golf GTI
 • Nové oslňujúce jazdné efekty
 • Polepy a poznávacia značka Mashman
 • Exkluzívna póza postavy a motív na banneri
 • Exkluzívny balíček oblečenia s 20 predmetmi

Kompletný popis hry Need for Speed Unbound odhaľuje detaily

V Need for Speed Unbound je svet vašim maliarskym plátnom. Dokážte, že máte na to, aby ste vyhrali The Grand, ultimátnu pouličnú závodnú výzvu v Lakeshore. Počas štyroch týždňov intenzívneho pretekania si zarobte dostatok peňazí na vstup do týždenných kvalifikácií, porazte súpera a urobte si meno na pouličnej závodnej scéne tým, ako dokážete prekabátiť policajtov.

Naplňte si garáž precízne nastavenými špeciálmi a ukážte sa v uliciach vo svojom štýle s exkluzívnymi doplnkami za sprievodu pulzujúceho globálneho soundtracku, ktorý rozhýbe každý kút sveta. Vyjadrite sa naplno pomocou najnovších umeleckých štýlov a typických tagov vyjadrujúcich to, kým naozaj ste. Toto je najnovšie pokračovanie série Need for Speed ​​od štúdia Criterion Games, ktoré ponúka oddelené kampane pre jedného i viacerých hráčov,  hodiny elektrizujúcej a adrenalínovej akcie.

 • Svet je vašim plátnom - Graffiti v Need for Speed ​​Unbound ožíva v úplne novom jedinečnom vizuálnom štýle, ktorý kombinuje najnovšie prvky street artu s najrealistickejšími autami v histórii série Need for Speed. Používajte úplne novú sadu na tvorbu výrazných vizuálnych a zvukových efektov na podčiarknutie vášho vodičského umenia vrátane funkcie Burst Nitrous, čo je nová taktika prinášajúca ohromujúci pocit z rýchlosti.
 • Začnite dole, pretekajte až na vrchol - Aby ste boli najlepší, musíte riskovať. Zvoľte si, kedy a ako všetko stavíte na jednu kartu. Prechádzajte ulicami obrovskými driftmi, uchádzajte policajtom alebo vsádzajte bokom zo svojho proti ďalším pretekárom. Čas sú peniaze, takže nájdite najrýchlejší spôsob, ako získať dostatok peňazí na vstup do týždenných kvalifikácií a prebojovania sa do hlavných pretekov v Lakeshore, The Grand.
 • Ovládnite ulice - Čím viac pretekov absolvujete, tým viac rozruchu okolo seba vytvoríte. Zatiaľ čo sa vám pôjdu po krku policajti, musíte sa takticky, za pomoci nových spôsobov úniku, rozhodovať tak, aby ste mali v naháňačkách s nimi navrch. Budete sa im snažiť ujsť, rozdáte si to s nimi na férovku, alebo sa schováte v podzemí Lakeshore? Ovládnite ulice a zbierajte za to odmeny.
 • Vyjadrite sa naplno – Dorazte na stretnutie a predveďte svoj jedinečný štýl prostredníctvom ponuky stoviek kozmetických predmetov, vrátane exkluzívneho oblečenia od niektorých z popredných módnych návrhárov. Premietnite osobný štýl aj na svoje autá, pretvorte si ich pomocou unikátnych polepov a urobte tak z nich legendárne špeciály. A keď vyhráte, nezabudnite si vychutnať súpera vlastnými víťaznými pózami.

Vylepšite si zážitok z hrania na PC s hrou Need for Speed ​​Unbound:

 • Kompatibilný s HDR10
 • Podporuje funkciu VRR (premenná obnovovacia frekvencia) zaisťujúca hladší a stálejší obraz a znižujúce rozmazanie obrazovky
 • Podporuje renderovaciu technológiu DLSS pre vyššie snímkové frekvencie a rozlíšenie
 • Dvojnásobná frekvencia simulácie v porovnaní s NFS Heat
Need-for-Speed-Unbound-screenshot-3

Need for Speed Unbound predstavené, spoznali sme dátum vydania

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry