Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Netflix oznámil film Gears of War aj animovaný seriál

Ďalšie herné spracovanie na Netflixe.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. November 2022

Dave Bautista Gears of War Movie

Televízna spoločnosť Netflix dnes oznámila skvelé správy pre fanúšikov akčnej série Gears of War. Podobne ako HALO, aj táto ikonická značka Xboxu sa dočká televízneho spracovania.

Netflix oznámil hneď dva projekty, na ktorých pracuje spolu so štúdiom The Coalition. Prvým je celovečerný live-action film, po ktorom bude nasledovať animovaný seriál určený pre dospelých. Dočkať by sme sa tak mohli drsných akčných scén.

Film Gears of War od Netflixu nie je prvým, ktorý mal kedy vzniknúť. Začalo sa o ňom hovoriť už pred 15-timi rokmi. A s hlavnou postavou, Markusom Fenixom, bol neustále spájaný herec Dave Bautista, ktorý sa na neho dosť podobá. Herec sa dokonca objavil aj priamo v hre Gears 5 a Markusa by si chcel zahrať.

The Coalition momentálne pracuje na novej hre Gears of War. Tá však zatiaľ nemá dátum vydania, a ani spomínané projekty od Netflixu. Ak sa im však podarí tieto tri projekty spojiť do jedného obdobia, môžu zasiahnuť veľké množstvo fanúšikov.

assassins creed the ezio collection

Ubisoft oznámil seriály Assassin’s Creed pre Netflix

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom La Casa de Papel (Money Heist) sa dočká mobilnej hry

La Casa de Papel (Money Heist) sa dočká mobilnej hry

Obľúbený Netflix seriál príde aj na mobily ako hra.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Ubisoft oznámil seriály Assassin’s Creed pre Netflix

Ubisoft oznámil seriály Assassin’s Creed pre Netflix

Stalo sa tak na Ubisoft Forward 2022.