Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Niekto napísal 30-tisíc slovný leak z GTA VI

Popísal v ňom prakticky celú hru.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
GTA-6

Leaky o hre GTA 6 sa objavujú na pravidelnej báze prakticky už od vydania hry GTA V. Už sme tu mali leaky o ženskej hrateľnej postave, o meste, v ktorom sa GTA VI má odohrávať a tiež leaky o rôznych herných mechanikách.

Kopec leakov, ktoré sa objavili na nete za posledné roky, sme vám spísali aj my na našich stránkach. Nájdete ich tu. Avšak niekto si dal takú námahu, že napísal takmer 30 000 slov do dokumentu, v ktorom popisuje prakticky každý prvok v hre GTA 6.

Tento rozsiahly dokument obsahuje informácie o troch hlavných postavách, o ich príbehu aj detaily ich osobností. Leak popisuje prakticky všetko, na čo v hre GTA 6 narazíme - od vozidiel cez zbrane, drogy, manažment obchodu, oblečenie, až po rôzne herné mechaniky na policajnej stanici alebo v kasínach. Dokonca obsahuje kompletný zoznam pesničiek v jednotlivých rádiách, detaily o sociálnych sieťach v hre, o elektromobiloch, smart hodinkách alebo o bezdomovcoch, s ktorými budeme môcť interagovať.

Leak je tak detailný, že je priam neuveriteľný. Pravdepodobne nikto z vývojového tímu nemá takéto komplexné znalosti o hre a kopec herných mechaník je úplne zbytočných - aj na Rockstar a jeho budget. Leak navyše popisuje aj dve rozsiahle príbehové DLC, Rockstar však príbehové DLC do svojich hier už nerobí.

Každopádne, ak nemáte čo robiť, môžete si tento leak prečítať sami. Podľa dokumentu by mala byť hra GTA 6 oznámená v druhej polovici roku 2022 a vyjsť by mala na konci roku 2024.

GTA 6 Screenshot 18

Hlavnou ženskou postavou hry GTA 6 je Lucia a my poznáme aj herečku

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom GTA 6 - detaily, dátum vydania, PC verzia, všetko čo vieme

GTA 6 - detaily, dátum vydania, PC verzia, všetko čo vieme

GTA 6 je na rade, kedy hra vyjde? Bude PC verzia? Všetky info, ktoré doteraz vieme

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Viac ako 18 minút z hrania vývojárskej verzie GTA VI

Viac ako 18 minút z hrania vývojárskej verzie GTA VI

Zostrih zaujímavých záberov z leakov.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Rockstar Games potvrdili vývoj nového GTA

Rockstar Games potvrdili vývoj nového GTA

Oznámili to cez svoj oficiálny Twitter.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Zdrojový kód GTA 6 je vonku, má takmer 10-tisíc riadkov

Zdrojový kód GTA 6 je vonku, má takmer 10-tisíc riadkov

Leaker nezverejnil len videá, ale aj zdrojový kód GTA 6.

Najpopulárnejšie hry