Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Nová hra od Naughty Dog bude v štýle TV seriálu

Po vzore hier od Telltale Games?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Naughty Dog Logo Wallpaper

Už v roku 2020 Neil Druckmann naznačil, že štúdio Naughty Dog bude ďalej pracovať na The Last of Us: Part III, alebo na úplne novej značke. A práve nová značka už naberá na obrátkach, pretože Druckmann priblížil prvé detaily. 

V rozhovore pre The New Yorker povedal, že ich nová značka bude v úplne novom štýle, v porovnaní s ich staršími hrami. Nová značka bude štruktúrovaná ako TV seriál, nie ako tradičná hra. 

To môže znamenať dve veci. Buď hra vyjde v epizódach, podobne ako hry štúdia Telltale Games (The Walking Dead), alebo to bude interaktívna adventúra v štýle As Dusk Falls, alebo The Dark Pictures Anthology. 

V oboch prípadoch takýto nenáročný štýl skráti čakanie hráčov na ďalšiu časť, pretože môže vychádzať napríklad každý polrok. Vývojárom tiež dovoľuje ešte viac zvýšiť audiovizuálnu kvalitu hry, pretože takéto hry bývajú hrateľne obmedzené a teda vývojári sa môžu zamerať na vysoké detaily scén. 

Druckmann tiež potvdil, že na napísanie scenáru bol poverený celý tím scenáristov, ktorí to rieši v jednej miestnosti. 

Naughty Dog momentálne pracuje na troch projektoch. The Last of Us Factions II, The Last of Us: Part III a spomínanú novú IP. Štúdio a dianie okolo neho môžete sledovať tu a po prihlásení si ho môžete pridať do svojho feedu cez tlačidlo Follow. 

The Last of Us Part 2 Ellie screenshot

The Last of Us Part 3? Vyzerá to tak, že hra je už vo vývoji

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry