Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Nová Mafia je vo vývoji na Unreal Engine 5, pôjde o prequel k trilógii

Novinky zo štúdia Hangar 13.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

06. Máj 2022

Krabička Mafia Definitive Edition

Vydavateľ 2K Games oznámil odchod riaditeľa vývojárského štúdia Hangar 13, Hadena Blackmana. Vo firme pôsobil sedem rokov. Jeho odchod prichádza v čase, kedy sa v štúdiu naplno rozbiehajú práce na novej Mafii.

Podľa zdrojov Kotaku je nová hra Mafia vyvíjaná na Unreal Engine 5, namiesto enginu Mafia 3, ktorý bol použitý aj pre nedávne remastery ale aj na remake Mafia 1: The City of Lost Heaven.

Nová Mafia má byť navyše prequelom k originálnej trilógii, ktorú stvoril český producent Daniel Vávra so svojim týmom Illusion Softworks v roku 2002.

Hlavným štúdiom, ktoré riadi vývoj Mafia 4, je britský Hangar 13 Brighton. Podporu pri vývoji dávajú aj pobočky v Novato a v Čechách. Take Two Interactive, majiteľ štúdií Hangar 13 ich však využíva aj na podporu pri vývoji ďalších hier. Napríklad nedávno vydanej FPS Tiny Tina's Wonderlands.

Vivat Slovakia Hra na PC

Slovenská Mafia v open world - Vivat Slovakia, vyzbierala už 200% v Crowdfundingu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články