Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Nový trailer Hi-Fi Rush sa chváli oceneniami

Jeden z ašpirantov na hru roka?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Hi-Fi RUSH Recenzia Screenshot 9

Hi-FI Rush od Tango Gameworks a Bethesdy bolo zatiaľ jedno z najväčších prekvapení tohto roka. Hra vyšla úplne nečakane na PC a Xbox v Januári bez akéhokoľvek predchádzajúceho oznámenia, marketingu alebo recenzií.

Hráči napokon hru prijali extrémne pozitívne a Hi-Fi Rush už za prvý mesiac prilákal cez dva milióny hráčov. Akčná adventúra/plošinovka zaujala najmä vtipným príbehom, návykovou hrateľnosťou, skvelým hudobným doprovodom ale aj celkovo takmer bezchybným spracovaním.

Vývojári sa teraz pochválili hodnoteniami v novom traileri. Na Steame má hra neuveriteľných 98% pozitívnych hodnotení, viac ako 11-tisíc recenzií a Metacritic skóre 89%.

Hra je dostupná na PC na Steame, na Xbox Store ale nájdete ju aj v Game Passe. V našej recenzii sme jej udelili známku 9.3/10 s týmto verdiktom: "Hi-Fi Rush je jednou z najkreatívnejších, najkrajších a najzábavnejších adventúr, ktoré si aktuálne môžete zahrať. Tango Gameworks dokázalo na trh priniesť hru, ktorá definuje už zabudnutú éru herného priemyslu – éru experimentov a kreativity."

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry