Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

PlayStation seriál Twisted Metal má prvý teaser trailer!

Noo tak toto vyzerá zaujímavo

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Twisted Metal seriál Peacock

Peacock, Sony a PlayStation Productions dnes vydali prvý teaser trailer na chystaný seriál podľa značky PlayStation - Twisted Metal! Pôjde o akčnú komédiu, ktorá bude mať premiéru na streamovacej službe Peacock už 27.7.2023. Hlavnú úlohu si zahrá známy Anthony Mackie. 

Titulný obrázok Youtube videa

Oficiálny popis k traileru: "Twisted Metal, polhodinový akčný televízny seriál založený na klasickej hernej sérii PlayStation, je vysokooktánová akčná komédia založená na originálnom námete Rhetta Reese a Paula Wernicka a napísaná Michaelom Jonathanom Smithom.

Príbeh sleduje jazdca-outsidera, ktorý dostal šancu na lepší život, ale iba ak dokáže úspešne doručiť záhadný balík cez postapokalyptickú pustatinu. S pomocou brutálneho zlodeja áut so sekerou bude čeliť divokým nájazdníkom, ktorí riadia vozidlá skazy a iným nebezpečenstvám na otvorenej ceste, vrátane vyšinutého klauna, ktorý riadi až príliš známe zmrzlinárske auto."

Playstation Productions Nathan Drake

PlayStation Production chystá už 10 filmových a seriálových projektov

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený