Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

PlayStation Production chystá už 10 filmových a seriálových projektov

Dočkáme sa veľkého prívalu TV produkcie podľa značiek PlayStation.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Playstation Productions Nathan Drake

Nedávno vydaný seriál The Last of Us na HBO prilákal desiakty miliónov fanúšikov PlayStation hry, ale aj nehráčov. Rekordné čísla sledovanosti uistili Sony v tom, že investovať do televíznej produkcie sa oplatí. Firma má však v príprave oveľa viac projektov, o mnohých už vieme a boli oficiálne oznámené.

the last of us seriál druhá séria bella ramsey

Druhá séria seriálu The Last of Us príde zrejme až v roku 2025

Asad Qizilbash, šéf PlayStation Production v novom PlayStation podcaste potvrdil až desať filmových a seriálových projektov. Medzi nimi by mal byť aj animovaný projekt, pôjde pravdepodobne o film alebo seriál na motívy hry Gravity Rush.

Sony v posledných rokoch vydalo pár filmov inšpirovaných hrami PlayStation. Napríklad Ratchet & Clank, či Uncharted.

Uncharted-Movie-Trailer

Prvý český trailer na film Uncharted je vonku!

Čo chystá PlayStation Productions najbližšie roky?

Potvrdená bola už väčšina z chystaných desiatich projektov. V prípade filmov a seriálov však prvý trailer, obrázky, či informácie prichádzajú bližšie k premiére, ako je tomu u hier.

Napríklad bola potvrdená druhá séria The Last of Us, ktorá by mala sledovať príbeh druhej hry, TLOU: Part II.

Svoj seriál dostane aj Twisted Metal, ktorý bude mať premiéru na streamovacej službe Peacock. Ďalším seriálom je God of War, ktorý bude naopak premiérovať na Amazon Prime Video. Tretím chystaným seriálom je Horizon Forbidden West, ktorý bude vysielaný na streamovacej službe Netflix.

God of War Ragnarök Recenzia_2

Seriál God of War od Amazonu sa bude držať predlohy

Z filmov sa chystá Ghost of Tsushima, Days Gone a tiež Gravity Rush, ktorý by mal byť animovaný. Už tento rok však bude mať premiéru film Gran Turismo. Ten príde do kín už 11.8.2023.

Ostávajú teda ešte dva neoznámené projekty. Ktoré hry by ste chceli vidieť vo filme alebo v seriáli vy? Dajte nám vedieť do komentárov! Všetko okolo PlayStation Productions nájdete na našej karte.

Gran Turismo Film Foto

Sleduj prvý teaser trailer na film Gran Turismo!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (2)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články