Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

PlayStation Stars je nový systém odmien pre PS hráčov

Spustený bude tento rok.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

14. Júl 2022

PlayStation Stars

Firma Sony dnes odhalila nový vernostný program pre hráčov na konzolách PlayStation. PlayStation Stars bude hráčov odmeňovať za rôzne aktivity vernostnými bodmi, ktoré sa budú dať vymeniť za peniaze a vybrané produkty v PS Store.

Vernostný program PlayStation Stars bude zdarma pre všetkých hráčov. Keď bude spustený neskôr tento rok, stačí sa do neho prihlásiť. Predplatitelia PS Plus budú do PS Stars prihlásení automaticky a získajú odmeny aj za nákupy v PlayStation Store.

Bežní hráči získajú body za aktivity, ako napríklad "Mesačný check-in" ktorá vyžaduje minimálne jedno zahranie si akejkoľvek hry za mesiac. Úloh bude vždy viacero.

Sony tiež odhalilo, že súčasťou PlayStation Stars budú aj digitálne zberateľské odmeny. Ide napríklad o digitálne postavičky z obľúbených značiek PlayStationu. Ultra-vzácna postavička bude od hráčov samozrejme vyžadovať zvýšenú aktivitu v ekosystéme PlayStation.

Sony PlayStation Logo

PlayStation Store užívateľom zmaže zakúpené filmy a seriály

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články