Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

PlayStation trofeje budú možno čoskoro dostupné aj na PC

Objavila sa evidencia PlayStation trofejí na PC.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
PlayStation Trofeje na PC

Sony už niekoľko rokov vydáva svoje first-party hra na platformu PC, konkrétne v obchodoch Steam a Epic Games Store. Na PC tak vyšli hry ako Horizon, Days Gone, God of War aj Spider-Man, či Uncharted. Už nejaký čas sa hovorí aj o tom, že u týchto hier integruje PlayStation Network, čím prepojí komunity na PlayStatione a PC.

Do PC verzií Sony hier by čoskoro mohli doraziť aj PlayStation Trofeje. Tracker trofejí TrueTrophies totiž dataminoval nový typ trofejí, na platforme PSPC. Znamená to, že by mohlo ísť o trofeje zdieľané medzi platformami PlayStation a PC.

Zatiaľ nenašli žiadne trofeje, ktoré by patrili platforme PC, zatiaľ poznáme len PlayStation trofeje. To by sa však mohlo zmeniť príchodom niektorého z budúcich titulov. Hráči by tak mohli získavať trofeje na PC a PS5 súčasne, cez cross-platform progres. Rovnako, ako to teraz majú Xbox a PC hráči.

Význam by to malo hlavne u first-party hier, ktoré súčasne vychádzajú na PC a PlayStation 5. Taká zatiaľ ešte nebola, Sony hry na PC vydáva s niekoľko ročným oneskorením. Avšak prvou z nich by mohla byť PS exkluzivita Helldivers 2, ktorá vychádza súčasne na PC a PS5. Sony by tiež trofeje mohlo pridať spätne do niektorých, už vydaných hier.

PlayStation Stars

PlayStation Stars je nový systém odmien pre PS hráčov

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry