Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Po odklade Skull and Bones, Ubisoft ukázal 30 minút z hrania

Navnadí vás tento krát?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

14. Január 2023

Skull and Bones game wallpaper

Hra Skull and Bones, ktorá je vo vývojárskom pekle už takmer dekádu, bola tento týždeň znovu odložená. Možno až na rok 2024. Pirátska open-world MMO adventúra od Ubisoftu stále nevie, čím vlastne chce byť. 

Skull and Bones

To je neuveriteľné! Skull and Bones je opäť odložené

Ubisoft to však nevzdáva. O stave hry navyše informuje cez nové, 33-minútové gameplay video. V ňom vývojári ukazujú herné mechaniky, mapu, ale aj naratív a štýl, akým budú hráči odkrývať príbeh sveta Skull and Bones. Bude to cez questy s prvkami skúmania. 

Hra vyzerá vo vývojárskom denníku o niečo lepšie, než na poslednom streame. Vývojári navyše upravujú gameplay na základe spätnej väzby, ktorú hráči zanechávajú po uzavretých testoch. 

Hru Skull and Bones môžete sledovať na tejto karte

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články