Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Posledná epizóda 9 seriálu The Last of Us vyjde už tento pondelok

Tešíte sa?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Last of Us TV Show

Fanúšikovia hier, teda hráči, ale aj milovníci nového seriálu The Last of Us sa už o pár hodín dozvedia, ako producenti ukončia prvú sériu TV seriálu The Last of Us. V nej sa udeje niekoľko zásadných momentov ale aj rozhodnutí, ktoré ovplyvnia chystanú druhú sériu The Last of Us na HBO. 

Necheme spoilovať pre tých, ktorí hry nehrali a tak nemajú o príbehu ani tušenia. Ale niečo naznačuje už teaser trailer - Joel a Eliie nájdu Svetlonošov a ich nemocnicu, v ktorej by mohli vyrobiť vakcínu na pandémiu. A tu sa už dostávame do spoiler zóny, takže budeme pokračovať pod trailerom. 

Titulný obrázok Youtube videa

Možné spoilery z 9. epizódy The Last of Us

Ellie a Joel nakoniec prídu do výskumného centra Svetlonošov v Salt Lake City, kde skutočne dokážu vyrobiť vakcínu na svetovú pandémiu spôsobenou hubou Cordyceps.

Problém je v tom, že lekári to dokážu len vytiahnutím časti nakazeného tkaniva, ktoré má Ellie v mozgu. Čo znamená, že zákrok ju určite zabije. 

Keď sa to dozvie Joel, rozhodne sa prestrieľať cez Svetlonošov a zachrániť uspanú Ellie z operačného stola v poslednej chvíli. Zabije pritom doktora, ktorý ju mal operovať. A tu nás pravdepodobne čaká jedno z možných odhalení. Možno práve v epizóde 9 The Last of Us uvidíme dcéru tohto doktora, Abby, ktorá v druhej časti hry pôjde Joelovi a Ellie po krku. 

Shannon Berry Abby The Last of Us

Asi poznáme herečku, ktorá zahrá Abby v seriáli The Last of Us

Kedy a kde sledovať posledný diel The Last of Us?

The Last of Us má premiéru v pondelok, 13.3.2023 na HBO Max o 03:00 ráno. Seriál je v službe dostupný v anglickom dabingu, v českom dabingu aj v slovenskom dabingu. 

Poslednú časť seriálu si môžete pozrieť v premiére aj na TV stanici HBO v pondelok, 13.3.2023 o 20:00. Posledná epizóda "Look for the Light" bude však krátka, bude mať len 46 minút. 

Druhá séria bola potvrdená tiež a bude sledovať príbeh hry The Last of Us Part II

The Last of US serial HBO

Kedy a kde sledovať seriál The Last of Us?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry